Almax OT 499 160

Zalety Almax OT 499 160

Firma Otlav specjalizuje się w produkcji zawiasów do drzwi i do okien od ponad 50-ciu lat. Produkcja odbywa się w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie, a najważniejszymi cechami produkowanych zawiasów są ich jakość i funkcjonalność. Najwyższe standardy jakości dotyczą w firmie Otlav nie tylko produktów, ale całej działalności firmy, szacunku dla pracowników oraz środowiska naturalnego.


Opis produktu

Zawias wkręcany z serii Exacta z unoszeniem oraz z regulacją w trzech płaszczyznach, do drewnianych drzwi przylgowych. Otwarte drzwi zostają uniesione o 5 mm.
Zawias posiada regulację boczną w skrzydle, regulację wysokości oraz regulację boczną w ościeżnicy.

Przeznaczenie

Zawias Almax jest przeznaczony jest do drzwi drewnianych z przylgą, tam gdzie wymagane jest uniesienie skrzydła. Najczęściej znajduje zastosowanie w pomieszczeniach z nierówną podłogą lub z grubą wykładziną lub dywanem dolegającymi bezpośrednio do drzwi.


Nośność

Tabela poniżej przedstawia sugerowane ilości zawiasów w zależności od szerokości i wysokości skrzydła.

Regulacja i montaż

Zawias Almax jest regulowany w trzech płaszczyznach za pomocą jednego klucza. Nie ma konieczności demontażu drzwi. Drzwi mogą być regulowane w trakcie użytkowania. Do ręcznego montażu zalecamy stosować oryginalne przyrządy firmy Otlav

Dostępne kolory

Zawias jest dostępny w kolorze galwanizowanym na biało. Zawias jest wykonany ze stali.

Nasadki dekoracyjne

Do zawiasu są dostępne nasadki dekoracyjne w różnych kolorach i kształtach, umożliwiające dobranie koloru zawiasu do pozostałych okuć zamontowanych na drzwiach.

Opakowanie

Opakowanie jednostkowe zawiasu zawiera 30 sztuk, opakowanie zbiorcze - 120 sztuk.


Powrót

Certyfikaty

Zawias posiada Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta oraz przez dystrybutora wyrobu - firmę Novet oraz jest oznakowany Unijnym Znakiem Zgodności CE i spełnia wszystkie wymagania stawiane okuciom tego typu.

Chcesz zamówić?

Zadzwoń lub napisz do nas

604 140 805
668 167 894
 stolmeb@stolmeb.pl